Kensei naru tamashi wa. Kensei naru seishinto. Kensei naru nikkutainiadoru. (Soul Eater)


POVÍDKY:
Ošklivka nebo kráska?  ........ 3. DÍL
JEDNORÁZOVKY:
Návrat z minulosti ..... 1 -
Pamatuješ..? .... ZDE
Vlci ... ZDE

copyrights.blog.cz


Pamatuješ..?

10. března 2011 v 19:20 | Yuki Matsui |  Jednorázovky
Je to taková krátká splácanina, co jsem dneska napsala. No, gomen za chyby a pěkné čtení ;)


Pamatuješ jak si se vrátil do Konohy?
"Tsunade-sama.. žádám o prominutí trestů a vrácení se zpět do Konohy." Řekl si. Tsunade se na tebe podívala a pak na mě. Jen jsem pokrčila rameny, ale pohled na Narutovi psí oči jsem nevydržela a přikývla jsem. Rok si nesměl mimo Konohu. Učil si děti v Akademii. Nikdy víc jsem tě neviděla se takhle smát. Byl večer a já seděla na skalách Hokage. Přišel si tam a přisednul sis. Řekl si mi, že si se vrátil kvůli mně. Že si mě celou dobu miloval a nechtěl sis to přiznat. Pak si mě políbil. A taky jsi mi řekl že chceš se mnou obnovit klan. Celou tu dobu jsem tě milovala a tak jsem to s tebou zkusila.

Pamatuješ jak si mě požádal o ruku?
Byli jsme na procházce a pak jsme šli k tobě domů. Už dva měsíce jsme spolu chodili a klapalo nám to. Když jsme vstoupili do domu zakryl si mi oči a někam mě vedl. Pak si mě posadil na židli a odkryl oči. Všude byla tma a místnost osvětlovali jen svíčky. Na stole bylo jídlo a víno. "Páni to je krása." Vydechla jsem. Usmál ses a políbil si mě. Pak si se posadil naproti mně a oba jsme se dali do jídla. Dokonale si mě dostal, když si odstoupil od stolu a poklekl přede mě. "Sakuro Haruno.. Vezmeš si mě?" Zeptal si se. Mě se do očí dostali slzy štěstí. Přikývla jsem a skočila ti okolo krku.

Pamatuješ svatbu?
Měsíc uběhl od toho co jsi mě požádal o ruku a dnes byl ten den D. Byla jsem hrozně nervózní. Hinata mě uklidňovala. Pomáhala mi se převléct do šatů a taky s líčením. Šla mi taky za družičku a Naruto tobě za svědka. Ti dva už byli nějaký ten pátek spolu. Konečně jsem byla připravená a svatba začala. U oltáře jsem byla hrozně vyklepaná. Chytil si mě za ruku a já se jako zázrakem uvolnila. Oba jsme řekli své 'Ano'. Vyměnili jsme si prstýnky a ty jsi mě pak políbil. Ozval se potlesk. Odpojili jsme se od sebe a usmáli se. Na řadě byla hostina. Vše probíhalo v pořádku dokud nenastal čas na dort. Všechno se událo rychle. Ukrojila jsem si a pak se vracela na své místo vedle tebe. Jenže jsem omylem stoupla do nějaké prasklinky a dobrt spadl na zem a okolo šel Naruto. To by nebil on aby si toho všimnul. Uklouzl po něm přímo na stůl, kde stála sklenice s červeným vínem a vylila se přímo tobě na košili. Já propukla v hlasitý smích.

Pamatuješ když jsem přišla z nemocnice?
Od svatby utekl týden. Jednou když jsem měla z nemocnice volno jsem seděla doma na gauči a pojídala co mi pod ruku padlo. Ty si se tomu smál a nechápal kde beru takovou chuť a jak se to do mě všechno vejde. Najednou jsem se zarazila. Položila ruku na pusu a utíkala na záchod. Ty jsi šel hned za mnou a přidržoval mi vlasy, když jsem zvracela. Když už to bylo fajn vypláchla jsem si pusu vodou. "Sak co je ti?" ptal ses vystrašeně. "Já nevím.. Určitě to nic není. Zajdu si zaTsunade." Řekla jsem.Tušila jsem co to je. Než si stačil něco namítnout byla jsem pryč. Po vyšetření od Tsunade jsem se vrátila domů a na rtech mi hrál úsměv. "Tak co? Je to vážná nemoc? Jak dlouho potrvá?" Zasypal si mě otázkami. "Není to nemoc, ale potrvá to tak devět měsíců." Zářivě jsem se usmála. Ty jsi vykulil oči. "Počkej devět měsíců? Tak to nesmíš chodit do práce, co když někoho nakazíš?" Ptal si se a já se smála. "Čemu se směješ?" Zeptal ses nechápavě. "Není to nakažlivé. Jsem těhotná." Řekla jsem. Úplně jsem viděla jak se ti rozsvítili oči. Chytil si mě kolem pasu a točil mě ve vzdychu. Byl si neuvěřitelně rád, že budeš otec.

Pamatuješ když se to narodilo?
"Praskla mi voda!" zakřičela jsem na celý barák. Ty jsi tam pobíhal jako pomatenec. "Prosím zabal mi věci musíme do nemocnice!" Přikývl jsi a balil co ti přišlo pod ruku. Dokonce i hrnec si mi zabalil. Netuším kde jsi ho sebral když si balil v ložnici. Ale bylo to jedno. Pak si mě chytil za ruku a přemístil si se semnou přímo do nemocnice. Hned si nás všimla Tsunade a vzala mě na operační sál. Ty jsi chtěl jít taky. Pátá neměla nic proti a tak si šel. Držel si mě za ruku. Křičela jsem tou strašnou bolestí. Najednou tvůj stisk povolil. Podívala jsem se na tebe, ale nikde si nebyl. Pak sem si všimla sestřičky jak se sklání na podlaze. Omdlel si. I při té bolesti jsem se musela zasmát. Pak bylo po všem. Bolest ustala. Po nějaké chvíli sestra donesla naše miminko. Usmívalo se. Mělo černé oči po tobě. Odvezli mě na pokoj a ty jsi se už probral a přišel za mnou. Usmál si se od ucha k uchu, když si jí uviděl. Malou Katsumi. Takové jsme jí dali jméno Katsumi Uchiha.

Tvůj trest skončil. Už si mohl zase na mise mimo Konohu. Dostával si mise na které si rád chodíval. Když si přišel domů hrával sis s Katsumi a když jí bylo šest začal si jí trénovat. Rychle se učila jak zacházet se sharinganem. Byla celá po tobě. Krásná, chytrá, oblíbená. O další dva roky si dostal misi na měsíc. Chtěla jsem, aby si jí odmítnul, ale ty ne. Byla to těžká mise a šel si na ní sám. Měl si se už dávno vrátit. Ale ty nikde. O týden později pak přišla zpráva…
Pamatuješ si na tohle vůbec? Ne.. Už nemůžeš.. Sedím tu před tvým hrobem a pláču. Když přišla ta zpráva ve které stálo, že se našlo tvoje tělo, celý svět se mi zhroutil. Kdyby nebylo Katsumi, už bych dávno ležela vedle tebe a s tebou napořád. Miluju tě Sasuke navždy.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Clickněte :)

Click ^_^

Komentáře

1 Akineko Akineko | 10. března 2011 v 22:11 | Reagovat

Dojemne....uzasne xD ^^

2 marketa251996 marketa251996 | Web | 11. března 2011 v 6:56 | Reagovat

Proč ?... Proooč ??? XD Zabijím za smutné konce, ale sama je dělám mno... :-D

3 Ráďuše Ráďuše | E-mail | Web | 11. března 2011 v 14:00 | Reagovat

Bylo to fakt dojemný a krásný. Jen bych radši aby žil :-) Navždycky :D

4 BeRuŠšš<3 BeRuŠšš<3 | 11. března 2011 v 16:23 | Reagovat

Je to nádherné !!! moc :-D  :-D  :-D  :-)

5 Branđiie [*Brutall*<] Branđiie [*Brutall*<] | Web | 2. dubna 2011 v 23:48 | Reagovat

Nééééééééééééééééééééééé bože už druhá tvoje povídka a já mám depreséé :D :(((

6 Sammi Sweet SB Sammi Sweet SB | Web | 29. května 2011 v 11:14 | Reagovat

užasný!!! :-D  :-D

7 Saky-chan Saky-chan | Web | 13. července 2011 v 19:35 | Reagovat

Já brečím :'( .....kawai :-)

8 MajushQa* MajushQa* | 24. prosince 2011 v 15:21 | Reagovat

nadhera fakt dojemný ale nesnáším takovýhle konce..zlobím se na tebe..ale jinak pěkný :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama